Měsíce ubíhají, sovička nám roste jako z vody, a tak přišel den, kdy jsme se se slzou v oku museli rozloučit s oblíbeným proutěným košem a pořídit na takové to denní spaní nové hnízdo 🙃🦉 Volba padla na cestovní postýlku, která později poslouží i jako ohrádka a hodit se bude také pro případné přespání u babiček. Vybrala jsem postýlku Yoga od značky Zopa. Hlavním důvodem pro volbu právě tohoto typu byla aktuálně výhodná akční cena a doprava zdarma na mall.cz :-), rozhodně ale nelituji.
Postýlka má polohovací dno, takže pro menší miminko (mladší 6 měsíců) ho můžete umístit výše a ulevit tak svým zádům od neustálého shýbání. Rozložení a složení je rychlé, snadné a s občasným nakouknutím do návodu ho zvládne i blondýna 🙂 Z boku postýlky je umístěn praktický kapsář na uložení hraček či jiných drobností, druhá bočnice je rozepínací a poslouží pro snadný výlez a zález většího dítěte.
Postýlka je opatřena zabrzditelnými kolečky a v dodávce s ní obdržíte také praktické cestovní pouzdro. A co je hlavní – soví mládě se v ní rychle zabydlelo a je spokojené. Uvidíme, jak rychle bude počáteční nadšení vystřídáno snahou postýlku zdemolovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..